Preču iegāde UGi tiešsaistes veikalā ir ērta un vienkārša.

1. Izvēlieties produktu vai produktus, kas jums patīk.

2. Izvēlieties vajadzīgo izmēru un daudzumu.

3. Reģistrējieties mūsu sistēmā (vai iegādājieties bez reģistrācijas) un apstipriniet savu pasūtījumu.

4. Izvēlieties maksājuma veidu:

Ar bankas pārskaitījumu (saņemot pasūtījumu, mēs nekavējoties nosūtīsim jums rēķinu. Pēc maksājuma saņemšanas mēs jums nosūtīsim pasūtītās preces);

El . banku darbība (maksājumi tiek veikti, izmantojot uzticamu paysera.lt sistēmu, pateicoties kuru jūs tiksiet novirzīts tieši uz izvēlēto banku);

Paypal (maksājumi tiek veikti, izmantojot starptautisko PayPal sistēmu, uz kuru jūs tieši novirzīsit).

5. Veiciet maksājumu.
6. Iegūstiet savu produktu (-us)

Kā nopirkt:

Kad mūsu vietnē atrodat sev tīkamu produktu, atlasiet vajadzīgo izmēru un daudzumu, kuru vēlaties iegādāties, un noklikšķiniet uz “Pievienot grozam”.

Pirms jebkura produkta iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību tālāk sniegtajam aprakstam – materiālam, no kura izgatavots produkts, tehniskās apkopes prasībām, kā arī izmēriem.

Ja jums nepieciešama papildu informācija, noteikti rakstiet uz uzsakymai@ugikodas.lt vai zvaniet mums pa tālr. +370 699 67099.

Kad esat atlasījis visu nepieciešamo, dodieties uz pirkumu grozu. Ja izlemjat, ka nevēlaties pirkt vienumu, varat to noņemt, noklikšķinot uz Dzēst.

Ja viss norit labi, noklikšķiniet uz “Pierakstīties un nopirkt” (ja pērkat nevis pirmo reizi) vai “Reģistrēties un pirkt” (ja to darāt pirmo reizi).

Noklikšķiniet uz “Reģistrēties un pirkt” (vai, ja jūs neveicat pirkumu pirmo reizi un jau esat reģistrējies, noklikšķinot uz “Reģistrēties un pirkt”), jūs tiksiet novirzīts uz sadaļu “Maksājums”. metode ‘. Šeit jūs izvēlēsities, kā vēlaties maksāt par precēm: ar bankas pārskaitījumu, pa e-pastu. banku sistēma, PayPal.

Pēc maksājuma pa e-pastu. bankas sistēmā vai izvēloties citu maksājuma veidu un noklikšķinot uz “Pirkt”, jūs saņemsit atbildi “Mēs esam saņēmuši jūsu pasūtījumu”. Ja maksājuma veidu esat izvēlējies ar bankas pārskaitījumu, pēc pasūtījuma saņemšanas mēs jums nosūtīsim e-pastu. Mēs nosūtīsim jums rēķinu pa pastu un nosūtīsim preces, kad saņemsim jūsu maksājumu.

Piegāde:

Piegādes izmaksas tiek automātiski iekasētas no jūsu rēķina.

Piegāde Lietuvā :
Mēs piegādājam ar DPD kurjerpastu vai uz DPD pasta nodaļu 2-3 dienu laikā
Pievienošana Kuršu kāzai var ilgt līdz 4-5 dienām, nosūtot pa Lietuvas pastu.

Pasūtījumus var saņemt arī BEZMAKSAS vietnē Viļņa, T. Ševčenkos St. 16

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Prekės, esančios sandėlyje

Prekės gali būti grąžinamos būdu, kurį susitaria Pardavėjas ir Pirkėjas.

www.ugikodas.lt pirkėjai (vartotojai) turi teisę nenurodę priežasties atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešę apie tai pardavėjui raštu per 14 dienų nuo prekės pristatymo arba atsiėmimo momento. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti pirkėjas.

Gavęs grąžintą prekę ir įvertinęs jos kokybę, Pardavėjas per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą gavimo, grąžina pirkėjui pinigus už prekę.

Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje. Grąžinant būtina pateikti PVM sąskaitos faktūros arba užsakymo numerį.

 

Prekės, nesančios sandėlyje/užsakomosios prekės

Dėl specialiu užsakymu užsakytų ir pasiūtų PRIJUOSČIŲ, SUKNELIŲ ir AKSESUARŲ grąžinimo, keitimo ar brokų taisymo prašome susiderinti el. paštu uzsakymai@ugikodas.lt arba telefonu +370 699 67099.

Visos KITOS užsakomosios prekės (ne sandėliuojamos prekės) gali būti keičiamos ir grąžinamos per 14 dienų nuo prekių gavimo, tačiau pirma prašome tai suderinti el. paštu uzsakymai@ugikodas.lt arba telefonu +370 699 67099 ir gauti patvirtinimą dėl tolimesnės sprendimo eigos.

 

Personalizuotos prekės

Personalizuotos prekės, ant kurių išsiuvinėtas, atspaustas ar lazeriu išraižytas Jūsų LOGO, negrąžinamos ir nekeičiamos. Todėl prieš dedant LOGO yra būtinas Jūsų galutinis patvirtinimas dėl suderinto logo dėjimo būdo, spalvų, dydžių ir pozicijos.

 

Teikdamas skundą pirkėjas turi nurodyti tokią informaciją:
1) Prekės užsakymo numerį;
2) Prekės nuotrauką, brokuotos vietos nuotrauką (jei tai mechaninis pažeidimas ir įmanoma nufotografuoti);
3) Prekės pakuotės nuotrauką;
4) Aprašyti prekės broko, gedimo požymius ar įvardyti trūkstamą dalį.
 
 
Teikdamas skundą pirkėjas turi nurodyti, kaip pageidauja, kad būtų išspręsta pretenzija:
a) Brokuotą prekę prašoma pakeista kokybiška preke;
b) Ne pilnos komplektacijos prekę prašoma papildyti trūkstamomis komplektuojančiomis dalimis;
c) Prašoma grąžinti sumokėtus pinigus.
Išnagrinėjus pretenziją, atsakymas pateikiamas per 14 dienų.

 

Pažeista siunta

Į namus pristatytos siuntos kokybę tikrinkite dalyvaujant kurjeriui. Jei pastebėjote, kad ji turi pažeidimų:

  • apie tai pasakykite prekes atvežusiam kurjeriui;
  • siuntos pristatymo dokumente pažymėkite, kad pakuotė turi pažeidimų ir kartu su kurjeriu užpildykite Pakuotės pažeidimų (patikrinimo) aktą;
  • patikrinkite pakuočių viduje esančias prekes ir, jei jos pažeistos, pažeidimus užfiksuokite nuotraukose. Nuotraukos bus reikalingos prekių grąžinimo procedūrai;
  • jei pakuotė nepažeista, dalyvaujant kurjeriui prekių tikrinti nereikia. Jei priimate siuntą ir pasirašote dokumentus, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.
UGI CODE