Visa teksta un grafiskā informācija tīmekļa vietnē-veikalā (turpmāk – “ISP”) ir UAB Jokado Projektai īpašums, un tā ir aizsargāta un aizsargāta saskaņā ar likumu.

Kopēšana, drukāšana vai citāda pavairošana un izplatīšana bez UAB Jokado Projektai rakstiskas piekrišanas ir stingri aizliegta. Tāpat ir aizliegts veidot saites uz šo interneta pakalpojumu sniedzēju citās vietnēs bez iepriekšējas rakstiskas UAB Tantas piekrišanas.
Visu ISP ietverto informāciju drīkst izmantot tikai personiskiem mērķiem, kas paredzēti Lietuvas Republikas Autortiesību un blakustiesību likumā, bez UAB Jokado Projektai piekrišanas.

UAB Jokado Projektai negarantē sniegtās informācijas pareizību un nav atbildīgs par kļūdām, neprecizitātēm vai nepilnīgu saturu.

UAB Jokado Projektai neuzņemas nekādu atbildību par jebkādiem finansiāliem vai morāliem zaudējumiem, kas Vietnes apmeklētājiem radušies, izmantojot šī ISP saturu.

ISP var mitināt saites uz trešo pušu vietnēm. UAB Jokado Projektai nav atbildīga par šajās vietnēs sniegto informāciju, tās saturu un darbību, pat ja apmeklētājs piekļūst šīm vietnēm, izmantojot saites ISP.

UAB Jokado Projektai administrācija patur tiesības mainīt ISP saturu jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma. Administrācija nav atbildīga par kavēšanos informācijas atjaunināšanā.

UGI CODE